Необхідні документи:

1. Паспорт громадянина України

2. Паспорт закордонний

3. Фото на візу

Вимоги до фотографій


 -Клієнт заповнює анкету, заключає договір з Ліцензіатом про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні та договір про надання додаткових послуг.
Надаємо допомогу у формуванні повного пакету документів для консульства на отримання робочої візи, реєструємо в консульській установі відповідно до місця прописки.
-Клієнт особисто подає пакет документів до консульської установи та отримує візу. 
-Узгоджуємо з роботодавцем день виїзду та готуємо пакет документів длч оформлення на роботу за 3-4 дні до виїзду( анкети, документи для відкриття банківської картки, проекти контракту з польським роботодавцем).
- Кожен клієнт перед вихздом проходить відповідний інструктаж , отримує стартовий пакет польського мобільного оператора та контактні телефони особи, яка буде опікуватись ними на протязі роботи в Польщі.
Прийом проводиться на легальній основі. Кожен повинен мати довідку податкового резидента, виданого податковою інспекцією за місцем проживання. Житлом забезпечує роботодавець( безкоштовно), зарплата від 7,00 злотих за годину. Працюють 10-12 а може і 16 год на добу. Вихідний день- неділя( субота -робота півдня). Зарплата на банківську картку кожного 10 числа місяця. Картка безкоштовна. Робота на весь період дії візи, тобто на 180 днів.

Фотографії місць праці